353986-2023 - ResultaatNederland-Groningen: Beveiligingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europees openbare aanbesteding 'Brandwacht & Beveiliging ten behoeve van opvang nieuwkomers'
Referentienummer: 86-2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79710000 Beveiligingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Gewenste situatie
Met dit contract wil de gemeente Groningen waarborgen dat voor de huidige maar ook voor de toekomstige situatie een leverancier beschikbaar is om aan de beveiligingsvraagstukken te kunnen voldoen.
De gemeente Groningen zoekt een specialist die met zijn expertise kan bijdrage aan een veilige manier van opvangen. Hierbij wenst de gemeente Groningen inzet van brandwachten en waar nodig beveiligers. De eisen welke de gemeente Groningen vraagt voor deze twee typen van beveiliging staan omschreven in het Programma van Eisen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79713000 Bewakingsdiensten, 79430000 Diensten voor crisismanagement
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Gewenste situatie: