354076-2024 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – “AANSTELLEN UITVOEREND ARCHITECT EN STUDIEBUREAU VOOR HET VERBOUWEN VAN EEN COMMERCIEEL PAND EN 3 WONINGEN TOT SCHOOL”
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: “AANSTELLEN UITVOEREND ARCHITECT EN STUDIEBUREAU VOOR HET VERBOUWEN VAN EEN COMMERCIEEL PAND EN 3 WONINGEN TOT SCHOOL”
Beschrijving: “AANSTELLEN UITVOEREND ARCHITECT EN STUDIEBUREAU VOOR HET VERBOUWEN VAN EEN COMMERCIEEL PAND EN 3 WONINGEN TOT SCHOOL”
Interne identificatiecode: LIGO 21-2301-2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: LIGO 21-2301-2 - 1
Interne identificatiecode: 1