Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Plaats van uitvoering
Postadres: Ridderstraat
Stad: Culemborg
Postcode: 4101 BK
Onderverdeling land (NUTS): Zuidwest-Gelderland (NL224)