Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur chauffeurs ten behoeve van huishoudelijke afvalinzameling
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90511200 Ophalen van huisvuil
II.1.4.
Korte beschrijving
Op afroep beschikbare chauffeurs met groot rijbewijs en geldige code 95 ten behoeve van huishoudelijke inzameling van afval.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Chauffeurs moeten op afroep, vanaf 06.30 uur, binnen 2 uur inzetbaar zijn vanaf de locatie Gorinchem. Bekendheid met de regio, of regio's, is een vereiste. De chauffeurs moeten in het bezit zijn van een geldig groot rijbewijs en een geldige code 95/