See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Groen
Beschrijving: De aan te besteden Opdracht Onderhoud groen bestaat uit het onderhouden van de graskanten van de gazons en het bijmaaien van de obstakels daarin binnen Waddinxveen en de onkruidbeheersing van de groenvakken in de wijken 2, 3 en 4. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 14-2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Onderhoud graskanten en bijmaaien van obstakels in gazons
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten Betreft bestek 14.1-2023 het onderhouden van de graskanten van de gazons en het bijmaaien van de obstakels daarin, binnen Waddinxveen. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen
Perceel: LOT-0002
Titel: Onkruidbeheersing groenvakken wijk 2
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten Betreft het bestek 14.2-2023 de onkruidbeheersing van de groenvakken in wijk 2 Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Onkruidbeheersing groenvakken wijk 3 en 4
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten Betreft het bestek 14.3-2023 de onkruidbeheersing van de groenvakken in de wijken 3 en 4 Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 3