356078-2025 - Resultaat
België – Reagentia voor bloedanalyse – AANKOOP EN INSTALLATIE VAN EEN IMMUUNHEMATOLOGIE CONFIGURATIE , MET REAGENTIA EN ONDERHOUD
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AANKOOP EN INSTALLATIE VAN EEN IMMUUNHEMATOLOGIE CONFIGURATIE , MET REAGENTIA EN ONDERHOUD
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst voor de aankoop, levering en plaatsing van één immuunhematologieanalyzer met bijbehorende randapparatuur en backup. De opdrachtnemer voorziet de programmatie van het toestel en eventuele middleware, de eventuele connectie met het laboratorium informatica systeem (LIS), de inbedrijfstelling, de validatie en de implementatie van de configuratie. Deze systemen (analyzer en backup) dienen analyses uit te voeren in kader van immunohematologie ttz. bloedgroepbepalingen (volledig – kort), rhesusondergroepen, neonatale bloedgroepbepalingen met directe Coombs, directe Coombs, indirecte Coombs (screening + identificatie+ titratie), kruisproeven, RBC antigen fenotyperingen. Aankoop reagentia over dezelfde periode als de duurtijd van de raamovereenkomst.
Interne identificatiecode: PPP0TF-1064/5379/2023/107/AKAZSTM
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696200 Reagentia voor bloedanalyse
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2023/107/AKAZSTM_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33141500 Verbruiksartikelen voor hematologie, 33100000 Medische apparatuur
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie bestek)