Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Cateringdiensten en beheer en uitbating van de centrale keuken van het woonzorgcentrum Schelderust.
Referentienummer: Wetteren-2021-035/3P-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 55520000 Cateringdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Cateringdiensten en beheer en uitbating van de centrale keuken van het woonzorgcentrum Schelderust. Voor een uitgebreide opdrachtomschrijving wordt verwezen naar hoofdstuk I 'Administratieve bepalingen' - paragraaf I.1. 'Beschrijving van de opdracht' en hoofdstuk III 'Technische bepalingen' van het bijgevoegde bestek nr. 2021-035/3P.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen