2. Procedure
Procedure
Titel: Website
Beschrijving: Het Graafschap College is op zoek naar één Opdrachtnemer voor functioneel ontwerp, bouw, onderhoud, doorontwikkeling en hosting van een nieuwe corporate website en een aantal subsites. Hierbij staan effectieve doelgroep benadering, gebruiksvriendelijkheid, beheersbaarheid, toekomstgerichtheid en beheersbare kosten centraal. Het Graafschap College zoekt een proactieve samenwerkingspartner die, gevraagd en ongevraagd, advies geeft gedurende het gehele proces. Het budget voor het functioneel ontwerp en de bouw van de website, inclusief onderhoud in het eerste jaar, is €135.000 inclusief btw. Voor de technische koppelingen is eenmalig een budget van €20.000 inclusief btw beschikbaar. Het budget voor realisatie van onderhoud en doorontwikkeling is €50.000 inclusief btw per jaar, behalve in het jaar waarin de nieuwe website wordt gerealiseerd. De omvang van de opdracht hangt samen met het beschikbare budget. Op het moment dat het budget voor de website wordt aangepast verandert ook de omvang van de opdracht. Gegadigden kunnen aan de genoemde bedragen geen rechten ontlenen.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het Graafschap College is op zoek naar één Opdrachtnemer voor functioneel ontwerp, bouw, onderhoud, doorontwikkeling en hosting van een nieuwe corporate website en een aantal subsites. Hierbij staan effectieve doelgroep benadering, gebruiksvriendelijkheid, beheersbaarheid, toekomstgerichtheid en beheersbare kosten centraal. Het Graafschap College zoekt een proactieve samenwerkingspartner die, gevraagd en ongevraagd, advies geeft gedurende het gehele proces.
Interne identificatiecode: 1