Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
PSA & FA
Referentienummer: 2023/0223RN
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft de inkoop van het gebruiksrecht op een Geïntegreerde SaaS applicatie voor de Personeelsinformatie- en Salarisadministratie en de Financiële administratie (PSA en FA). Inschrijver dient de applicatie beschikbaar te stellen, te implementeren (inclusief conversie data bestaande applicaties naar de te leveren applicatie), te beheren en technische en functionele (geven van trainingen en het beschikbaar hebben van een helpdesk voor vragen) ondersteuning te bieden. Opdrachtgever heeft eigen medewerkers voor de salaris-, personeels- en financiële administratie en daarom geen behoefte aan dienstverlening op dit gebied.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
PSA en FA
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Opdracht betreft de inkoop van het gebruiksrecht op een Geïntegreerde SaaS applicatie voor de Personeelsinformatie- en Salarisadministratie en de Financiële administratie (PSA & FA). Inschrijver dient de applicatie beschikbaar te stellen, te implementeren (inclusief conversie data bestaande applicaties naar de te leveren applicatie), te beheren en technische en functionele (geven van trainingen en het beschikbaar hebben van een helpdesk voor vragen) ondersteuning te bieden. Opdrachtgever heeft eigen medewerkers voor de salaris-, personeels- en financiële administratie en daarom geen behoefte aan dienstverlening op dit gebied.