35676-2025 - Mededinging
Nederland – Kantoormeubilair – Nieuw (circulair) kantoormeubilair
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuw (circulair) kantoormeubilair
Beschrijving: Met deze aanbesteding wil de gemeente zorgdragen voor kantoormeubilair op alle gemeentelijke kantoorlocaties dat voldoet aan de actuele eisen en normen van de Arbowet inzake kantoorinrichting. Daarnaast wordt gekeken naar de duurzaamheidsaspecten van het aan te schaffen kantoormeubilair. Het nieuwe kantoormeubilair sluit wat betreft look en feel aan op de premièreverdieping van het Stadskantoor. Als laatste wil de gemeente maximaal ontzorgd worden. Om dit alles te realiseren sluit zij met één leverancier een raamovereenkomst. Er wordt een productlijn voor de gemeente Roermond samengesteld. Binnen de scope van deze opdracht vallen: Werkplekmeubilair: bureaus en bureaustoelen; Ergonomisch werkplekmeubilair; Aanvullend kantoormeubilair: kasten, lockers, activity based werkplekken, kantinemeubilair etc.; Vergadermeubilair: vergadertafels en vergaderstoelen; Akoestische kantooroplossingen.
Interne identificatiecode: 21496-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 39150000 Divers meubilair en uitrusting
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen