357118-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Voeding (Food en NON Food)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
ROC Mondriaan is voornemens een opdracht te verlenen aan een leverancier voor de levering van Voeding en aanverwante producten zoals in deze het leidraad en de overige aanbestedingsdocumenten nader is omschreven.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Op jaarbasis wordt er voor circa € 1.300.000,- (exclusief BTW) aan voeding en bijbehorende producten ingekocht bij de huidige opdrachtnemer.
ROC Mondriaan heeft in 2022 6.851 verschillende artikelen afgenomen verdeeld over 44 categorieën. Opdrachtnemer dient er rekening mee te houden dat iedere locatie zelf bepaald welke producten er afgenomen worden bij de opdrachtnemer. Daarnaast kunnen de bestellingen in aantal en volume sterk variëren.