De opdracht betreft het gebruik van de SaaS dienst Scival, waarmee de WUR in staat is om onderzoeksprestaties te
visualiseren en te benchmarken ten opzichte van peers, samenwerkingsverbanden te ontwikkelen en
onderzoekstrends te analyseren.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding