357582-2022 - ResultaatNederland-Bladel: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Verbouwing voormalige Rabobank tot gemeenschapsaccommodatie Den Herd voor de kern Bladel
Referentienummer: BIZOB-2021-BLA-JGR-00143
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het werk bestaat uit het, op basis van bestek en tekeningen, realiseren van een nieuwe gemeenschapsaccommodatie in de voormalige Rabobank aan de Markt in Bladel. Hierbij vallen de werkzaamheden uiteen in bouwkundige inclusief sloop en installatietechnische werkzaamheden. De opdracht is niet verdeeld in percelen. Voor het gehele werk wordt een overeenkomst aangegaan met één aannemer voor de duur van de verbouwingswerkzaamheden inclusief onderhoudstermijn. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is begin april 2022.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45210000 Bouwen van gebouwen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het werk bestaat uit het, op basis van bestek en tekeningen, realiseren van een nieuwe gemeenschapsaccommodatie in de voormalige Rabobank aan de Markt in Bladel. Hierbij vallen de werkzaamheden uiteen in bouwkundige inclusief sloop en installatietechnische werkzaamheden.
Het maximale inschrijfbedrag wordt tijdens de gunningsfase kenbaar gemaakt en ligt tussen € 11.800.000,- en € 12.500.000,- excl. btw.