2. Procedure
Procedure
Titel: NO inhuur strategisch omgevingsmanager HWBP SAFE
Beschrijving: WSRL is heeft een overeenkomst gesloten met een strategisch omgevingsmanager.
Interne identificatiecode: 2024026324
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000