358061-2024 - Mededinging
Nederland – Motorvoertuigen – Aanschaf bedrijfswagens gemeente Berkelland inclusief raamcontract 2025-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf bedrijfswagens gemeente Berkelland inclusief raamcontract 2025-2028
Beschrijving: Perceel 1: Levering van 1 bedrijfswagen (2025) en 5 bedrijfswagens (2026, o.b.v. goedkeuring budget). Perceel 2: Raamcontract voor de levering van bedrijfswagens in de komende vier jaar (2025 - 2028) inclusief het onderhoud van de nieuwe en bestaande bedrijfswagens Zie bestek
Interne identificatiecode: BL 2024/06 WGR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering 1 + 5 bedrijfswagens
Beschrijving: Levering van 6 bedrijfswagens. Zie bestek 1 stuk (2025) + 5 stuks (2026) bedrijfswagens
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
Opties:
Beschrijving van de opties: Het raamcontract kan met maximaal 2 jaar worden verlengd.
Perceel: LOT-0002
Titel: Raamcontract 2025 - 2028 levering bedrijfswagens
Beschrijving: De winnaar van perceel 1 "Levering bedrijfswagens" is automatisch winnaar van perceel 2 "Raamcontract 2025 - 2028 levering bedrijfswagens inclusief onderhoud" De gemeente Berkelland heeft ca. 30 bedrijfswagens
Interne identificatiecode: 2
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting