358318-2024 - Resultaat
Nederland – Massaspectrometers – DAS 120863 Gegunde opdrachten jaar 5
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: DAS 120863 Gegunde opdrachten jaar 5
Beschrijving: IUC-RIVM heeft een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) ingesteld voor levering & onderhoud LC-, GC- en MS-systemen. Deze publicatie betreft de gegunde opdrachten in de periode 1.6.2023 - 31.5.2024.
Eerdere aankondiging: 221709-2019
Eerdere aankondiging: 278864-2020
Eerdere aankondiging: 364501-2023
Interne identificatiecode: 120863
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38433100 Massaspectrometers
Aanvullende classificatie (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000