358645-2024 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – EA Softwarebroker; Samen Twente, Noaberkracht Dinkelland en Tubbergen, gemeenten Hellendoorn, Oldenzaal, Rijssen-Holten en Wierden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Softwarebroker; Samen Twente, Noaberkracht Dinkelland en Tubbergen, gemeenten Hellendoorn, Oldenzaal, Rijssen-Holten en Wierden
Beschrijving: Gemeente Twenterand als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer (softwarebroker) contracteren voor het verkrijgen en beheren van standaardsoftwarelicenties, aanverwante dienstverlening en consultancy. Gemeente Twenterand treedt in deze aanbesteding op als penvoerder voor de deelnemers: Samen Twente, Noaberkracht Dinkelland en Tubbergen, gemeenten Hellendoorn, Oldenzaal, Rijssen-Holten en Wierden. Gemeente Twenterand is zelf geen deelnemer in deze aanbesteding.
Interne identificatiecode: 2024
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software, 72266000 Advies over software, 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Mede gelet op de HvJ EU uitspraak van 19 december 2018 (zaak C 216/17) zijn de deelnemers gehouden een totale maximale opdrachtwaarde aan te geven die onder de raamovereenkomst kan worden afgenomen. De geraamde maximale opdrachtwaarde van deze opdracht wordt ingeschat op basis van de huidige lopende overeenkomsten voor standaardsoftware (Softwarelijst), de behoefte aan eventuele nieuwe software (nu niet opgenomen in de Softwarelijst) door bijv. wijzigingen in bedrijfsvoering (verdere automatisering) of nieuwe wet- en regelgeving, verwacht toenemend gebruik van SaaS en andere IT-clouddiensten, en vanwege toenemend gebruik van sturen op basis van data, vanwege vervanging, mogelijke andere ontwikkelingen en prijsstijgingen. Indien de geraamde maximale opdrachtwaarde van de raamovereenkomst wordt behaald, wordt de raamovereenkomst automatisch van rechtswege beëindigd.