Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Reisagent Internationale dienstreizen
Referentienummer: T37520
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 63000000 Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Dit betreft de Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de verlening van diensten met betrekking tot het regelen/boeken van internationale dienstreizen voor Stichting Saxion.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 5 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 63510000 Reisbureaudiensten en dergelijke, 79997000 Organiseren van zakenreizen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Saxion behoefte heeft aan een Opdrachtnemer voor het verlenen van diensten met betrekking
tot het regelen/boeken van internationale dienstreizen inclusief aanpalende diensten.