358945-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Uitzendkrachten
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitzendkrachten
Beschrijving: Deze aanbesteding betreft een hernieuwde publicatie van een eerder gepubliceerde aanbesteding met referentienummer TN 507066, die op 25 april 2025 (op TED 29 april 2025) is ingetrokken. De intrekking vond plaats vanwege de vele vragen en onduidelijkheid omtrent het gunningscriterium “prijs”. Met deze hernieuwde aanbesteding wordt beoogd om de opdracht op transparante en doelmatige wijze opnieuw in de markt te zetten. De inhoud van de aanbestedingsstukken is o.a. op het onderdeel ‘prijs’ aangepast ten opzichte van de ingetrokken aanbesteding, de antwoorden op de door de markt gestelde vragen i Uitzendkrachten worden ingezet voor structurele werkzaamheden, die onregelmatig voorkomen, denk hierbij aan surveillanten. Daarnaast is er behoefte aan flexibele inzet van personeel tijdens piek, ziekte en incidentele werkzaamheden. Daarom zal gebruik worden gemaakt van de diensten van een uitzendbureau. Deze mogelijkheid zorgt ervoor dat Fontys flexibel kan omgaan met onverwachte omstandigheden. Naar verwachting wordt er voor 48.000 per jaar aan ureninzet afgenomen. Over zes jaar zou dit ca. 288.000 uren zijn. De verwachting is dat de ureninzet afneemt.
Interne identificatiecode: CN-00760
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding voor een raamovereenkomst met één leverancier. Aan één leverancier.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Uitzendkrachten worden ingezet voor structurele werkzaamheden, die onregelmatig voorkomen, denk hierbij aan surveillanten. Daarnaast is er behoefte aan flexibele inzet van personeel tijdens piek, ziekte en incidentele werkzaamheden. Daarom zal gebruik worden gemaakt van de diensten van een uitzendbureau. Deze mogelijkheid zorgt ervoor dat Fontys flexibel kan omgaan met onverwachte omstandigheden. Naar verwachting wordt er voor ca. 48.000 uur per jaar een Uitzendkracht afgenomen. Voor zes jaar zal dit naar verwachting 280.000 uur zijn. Er wordt echter rekening gehouden met een afname.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging mogelijk