2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het aankopen, leveren en lossen van tuinhout en andere toebehoren (2024-2027) [Perceel kastanje palen]
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het aankopen, leveren en lossen van tuinhout en andere toebehoren (2024-2027) [Perceel kastanje palen]
Interne identificatiecode: PPP0IG-8907/5326/2023/8907
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44191000 Diverse houten materialen voor de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gefreesde palen (geïmpregneerde naaldhout) - ander dossier!
Beschrijving: Gefreesde palen (geïmpregneerde naaldhout) - ander dossier!
Interne identificatiecode: 2023/8907 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 44191000 Diverse houten materialen voor de bouw, 03411000 Naaldhout, 03419000 Timmerhout, 03419100 Timmerhoutproducten
Perceel: LOT-0002
Titel: Kastanje palen en afsluitingen, acacia palen
Beschrijving: Kastanje palen en afsluitingen, acacia palen
Interne identificatiecode: 2023/8907_2
Aanvullende classificatie (cpv): 03419000 Timmerhout, 03419100 Timmerhoutproducten, 34928210 Houten palen
Perceel: LOT-0003
Titel: Picknicktafels - gewone en rolstoelgebruikers - ander dossier in 3P!
Beschrijving: Picknicktafels - gewone en rolstoelgebruikers - ander dossier in 3P!
Interne identificatiecode: 2023/8907_3
Aanvullende classificatie (cpv): 43325000 Uitrusting voor parken en speelplaatsen, 34928400 Stadsmeubilair, 39142000 Tuinmeubilair
Perceel: LOT-0004
Titel: Diverse tuinhout (planken, balken, etc.) - via bestelbon / ander dossier in 3P!
Beschrijving: Diverse tuinhout (planken, balken, etc.) - via bestelbon / ander dossier in 3P!
Interne identificatiecode: 2023/8907_4
Aanvullende classificatie (cpv): 03411000 Naaldhout, 03419000 Timmerhout, 03419100 Timmerhoutproducten, 34928210 Houten palen