See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: FIBER - LEASED LINES ZAS
Beschrijving: De Ziekenhuisgroep Antwerpen wenst een overeenkomst te sluiten met een gespecialiseerde dienstverlener voor de levering, installatie, activatie en het beheer van fiberdiensten (glasvezelconnectiviteit) op meerdere ziekenhuis- en zorglocaties binnen haar netwerk. Doel van de opdracht: Het voorzien van hoogperformante, betrouwbare en veilige glasvezelverbindingen tussen onderstaande locaties, met het oog op optimale netwerkconnectiviteit, data-uitwisseling, back-up en continuïteit van de ICT-diensten tussen de verschillende ZAS-sites. Te voorzien locaties: ZNA Joostens – Kapellei 133, 2980 Zoersel ZNA Centraal Magazijn – Michiganstraat 16, 2030 Antwerpen ZNA Medisch Centrum – Mulhouselaan-Noord 3, 2030 Antwerpen ZNA site Cadix – Kempenstraat 100, 2030 Antwerpen Ter Bekehof – Terbekehofdreef 21, 2610 Wilrijk (Antwerpen) AZ Nikolaas Campus Sint-Niklaas – Hospitaalstraat 17, 9100 Sint-Niklaas AZ Klina – Augustijnslei 100, 2930 Brasschaat Polikliniek Hof Ter Schelde – August Vermeylenlaan 6, 2050 Antwerpen AZ Sint-Augustinus – Oosterveldlaan 24, 2610 Antwerpen Te leveren diensten: Aanleg en/of activering van glasvezelverbindingen tussen de locaties, met minimaal redundante backbone-opties. Garantie op bandbreedte en beschikbaarheid (SLA's met minimale downtime en snelle hersteltermijnen). Beveiliging en segmentering van de verbindingen conform de vereisten van een zorgnetwerk. Monitoring en support 24/7, inclusief incidentbeheer. Mogelijkheid tot uitbreiding of aanpassing van het netwerk in de toekomst. Rapportering over netwerkgebruik en beschikbaarheid.
Interne identificatiecode: PPP0GN-2615/5470/2025-2615
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72261000 Softwareondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-2615 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 72261000 Softwareondersteuningsdiensten