359315-2022 - ResultaatNederland-Utrecht: Inzet van sleep- en duwboten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
31173978: voor het verlenen van noodsleephulp op het zuidelijke deel van de Nederlandse Noordzee ter bewaking van de scheepvaartveiligheid in dat gebied.
Referentienummer: 31173978
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
63727000 Inzet van sleep- en duwboten
II.1.4.
Korte beschrijving
De behoefte van de Kustwacht aan de inzet van twee Emergency Response and Rescue Vessels (ERRV’s) voor het beveiligen van de windmolenparken binnen NL-EEZ, waarbij onder alle omstandigheden, op een veilige manier een (nood) sleepverbinding gemaakt kan worden en schepen c.q. drijvende objecten in een veilige positie gebracht en gehouden kunnen worden en de daaruit voortvloeiende opdracht aan de Rijksrederij om in deze behoefte te (laten) voorzien, vormt de aanleiding voor onderhavige aanbesteding. De Kustwacht heeft als klant en opdrachtgever van de Rijksrederij eisen geformuleerd waaraan de gevraagde dienstverlening moet voldoen. Deze eisen zijn nader uitgewerkt in de vraagspecificatie als onderdeel van de contractstukken.
De contractscope omvat het voor een initiële periode van 53 maanden verlenen van noodsleephulp op het zuidelijke deel van de Nederlandse Noordzee. Deze initiële periode kan optioneel 3 maal met 12 maanden worden verlengd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving.