359405-2025 - Resultaat
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Beheer en onderhoud van fonteinen - Gemeente Leeuwarden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer en onderhoud van fonteinen - Gemeente Leeuwarden
Beschrijving: Europese openbare aanbesteding 'beheer en onderhoud van fonteinen' ten behoeve van gemeente Leeuwarden.
Interne identificatiecode: T109095
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding 'Beheer en onderhoud van fonteinen' ten behoeve van de gemeente Leeuwarden.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50510000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen en metalen containers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000