359489-2024 - Mededinging
België – Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen – Aankoopcentrale betreffende een hospitalisatieverzekering voor het personeel van de overheidsdienst en de instellingen van openbaar nut van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest aangesloten bij de Koepel sociale Dienst en hun gezinsleden.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoopcentrale betreffende een hospitalisatieverzekering voor het personeel van de overheidsdienst en de instellingen van openbaar nut van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest aangesloten bij de Koepel sociale Dienst en hun gezinsleden.
Beschrijving: Talent.brussels wenst een raamovereenkomst met één enkele inschrijver te sluiten (d.w.z. met één opdrachtnemer) voor het verstrekken van een hospitalisatieverzekering voor de volgende hoofd- en medeverzekerden: • Statutaire of contractuele personeelsleden, actief of gepensioneerd, van de instellingen die van deze raamovereenkomst genieten; • De echtgenoten (of daarmee gelijkgestelde personen) en de ten laste komende kinderen van bovengenoemde personeelsleden. Individuele deelname aan de hospitalisatieverzekering is vrijwillig. In ieder geval moeten de potentiële begunstigde instellingen (van de aankoopcentrale) zich eerst aansluiten bij de aankoopcentrale. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Een verzekeringspolis vormt een ondeelbaar geheel dat de gehele contractuele relatie tussen de verzekeringnemer(s), de verschillende verzekerden en de verzekeraar regelt. De duur van deze raamovereenkomst bedraagt 48 maanden. Er is geen verlenging van de raamovereenkomst gepland.
Interne identificatiecode: Talent 2024-SJ-003
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66512000 Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Talent 2024-SJ-003 - 1
Beschrijving: Talent.brussels wenst een raamovereenkomst met één enkele inschrijver te sluiten (d.w.z. met één opdrachtnemer) voor het verstrekken van een hospitalisatieverzekering voor de volgende hoofd- en medeverzekerden: • Statutaire of contractuele personeelsleden, actief of gepensioneerd, van de instellingen die van deze raamovereenkomst genieten; • De echtgenoten (of daarmee gelijkgestelde personen) en de ten laste komende kinderen van bovengenoemde personeelsleden.
Interne identificatiecode: 1