359898-2023 - ResultaatBelgië-Antwerpen: Grondverzet
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Fietspaden N10 en ovonde N10xN15 Putte – Heist-op-den-Berg
Referentienummer: AWV A'pen-WA-INV-N10-1-U1-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45112500 Grondverzet
II.1.4.
Korte beschrijving
Doel van de aanneming
De aanneming heeft tot doel
- Een gescheiden rioleringsstelsel aan te leggen langs de N10 vanaf Houwstraat in Berlaar tot en met Wouwerstraat te Heist-op-den-Berg;
- Gescheiden enkelrichtingfietspaden aan te leggen langs de N10 vanaf Houwstraat in Berlaar tot en met Wouwerstraat te Heist-op-den-Berg;
- Vernieuwen van toplaag vanaf de Houwstraat in Berlaar tot en met Wouwerstraat te Heist-op-den-Berg;
- Aanleg van een ontsluitingsweg tussen kruispunt N10xN15 en Wouwerstraat;
- Herinrichting van kruispunt N10xN15: aanleg van een turbo-ovonde met ondertunneling voor fietsers in gewapend beton.
Beschrijving der werken
De opdracht omvat hoofdzakelijk:
- Voorbereidende werken (organisatie bouwplaats en tijdelijke maatregelen, opbraak elementen, vellen van bomen, …);
- Aanleg van RWA en DWA-stelsel;
- Groenaanleg;
- Grondverzet;
- Wegeniswerken;
- Beschoeiing en bemaling van bouwputten;
- Beton, wapening en betonconstructies: 5 toegangsghellingen en 7 tunnels inclusief pompkelder;
- De ermee samenhangende werken;
- Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen, 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
OPENBARE PROCEDURE VOOR AANNEMING VAN WERKEN