Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Waste Managementsysteem
Referentienummer: WM-WP-23
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de Opdracht bestaat uit eenmalige implementatie- en koppelingskosten waarna er jaarlijkse licenties met bijbehorende support zal worden afgenomen. Uitgaande van de minimale en maximale contractduur verwachten de gemeenten een totale minimale opdrachtwaarde van €175.000 en maximale opdrachtwaarde van €450.000.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen