360009-2024 - Mededinging
Nederland – Oplaadtoestellen – Realisatie, beheer en onderhoud laadpalen TenneT
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie, beheer en onderhoud laadpalen TenneT
Beschrijving: Middels deze Europese aanbesteding wil TenneT een Raamovereenkomst sluiten met één partij voor de realisatie, beheer en onderhoud van laadpalen.
Eerdere aankondiging: 235284-2024
Interne identificatiecode: EU-453
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 31681500 Oplaadtoestellen
Aanvullende classificatie (cpv): 45317300 Elektrische installatiewerkzaamheden voor elektrische distributietoestellen, 51110000 Installatie van elektrische uitrusting, 65320000 Exploitatie van elektrische installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie documentatie.