360043-2026 - Resultaat
Nederland – Coördinatie van bouwwerkzaamheden – Bouwbegeleiding
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwbegeleiding
Beschrijving: De directie van Hecht constateert dat er een groeiende en structureel terugkerende behoefte ontstaat aan professionele bouwkundige en installatietechnische begeleiding bij diverse huisvestingsvraagstukken. Deze behoefte vloeit voort uit de ontwikkeling en optimalisatie van locaties van Hecht voor een efficiënte en toekomstbestendige uitvoering van taken. Hoewel de specifieke projecten op dit moment nog niet volledig zijn uitgekristalliseerd, gaat het naar verwachting om initiatieven op het gebied van nieuwbouw, verbouw en/of renovatie van ambulanceposten, kantoorlocaties en spreekuurlocaties die door Hecht wordt gebruikt.
Interne identificatiecode: Z/25/012542
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Hecht heeft voor de openbare procedure gekozen omdat zij meent dat dit zoveel mogelijk geïnteresseerde Ondernemers de mogelijkheid geeft kans te maken op de opdracht en aldus tot maximale mededinging zal leiden. Voorts is het potentiële aantal Inschrijvers in combinatie met de inspanningen die een Inschrijver moet verrichten voor het doen van een Inschrijving niet zodanig, dat dit reden is voor het uitschrijven van een niet-openbare procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71540000 Coördinatie van bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Hecht is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met maximaal 3 inschrijvers met een looptijd van 2 jaar.