36027-2026 - Resultaat
Nederland – Computernetwerkdiensten – Het leveren en (mede)beheren van de ICT-netwerkvoorziening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het leveren en (mede)beheren van de ICT-netwerkvoorziening
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren en (mede)beheren van de ICT-netwerkvoorziening voor zowel de huidige als de nieuwe omgeving van de gemeente Emmen en haar partners. De geraamde waarde van de opdracht is €5.000.000,-.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72700000 Computernetwerkdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 32400000 Netwerken, 50312300 Onderhoud en reparatie van datanetwerkuitrusting, 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Het leveren en (mede)beheren van de ICT-Netwerkvoorziening
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren en (mede)beheren van de ICT-Netwerkvoorziening voor zowel de huidige als de nieuwe omgeving De geraamde waarde van de opdracht is €5.000.000,-.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst bevat een optie tot eenzijdige verlenging door de Aanbestedende dienst van tweemaal twee jaar.