360284-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – RAAMOVEREENKOMST VOOR AGILE PENTEST & ETHICAL HACKING PLATFORM
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: RAAMOVEREENKOMST VOOR AGILE PENTEST & ETHICAL HACKING PLATFORM
Beschrijving: De opdracht is in zijn geheel vervat in één enkel perceel: In het kader van het IT security beleid van de opdrachtgever wenst deze over te gaan tot het afsluiten van een overeenkomst die toegang biedt tot een Agile Pentest en Ethical Hacking Platform en gelateerde (on-prem) diensten. De opdrachtgever is op zoek naar een platform om applicaties en systemen te laten testen door een gemanaged collectief van ethische hackers. De genoemde applicaties en systemen kunnen zowel deel uitmaken van de externe perimeter van de opdrachtgever als intern gehoste oplossingen. De opdrachtgever beoogt een continue evaluatie van diens systemen na te streven door te werken volgens het principe van “bug bounties”, waarbij assets al naargelang criticiteit tot verschillende bounty categorieën moeten kunnen worden geclassifieerd. Het doel van dit platform is dat ethical hackers een door hen ontdekte fout op een veilige en systematische manier aan de opdrachtgever kunnen melden en opvolgen, na verificatie en via bemiddeling van ervaren security researchers. Het platform moet tevens mogelijk bieden om als sectoriële community te handelen (economy of scale, reporting, communicatie en gegevensuitwisseling onderling en rapporteringsinstanties,…) zonder tekort te doen aan de mogelijkheden van de individuele entiteiten hierin een eigen beleid te voeren. In deze eerste fase van de procedure kan men zich kandidaat stellen voor de opdracht via het formulier voor aanvraag tot deelneming.
Interne identificatiecode: 24-PENTEST-SHIELD-01
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24-PENTEST-SHIELD-01 - 1
Interne identificatiecode: 1