Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Kadeverbetering Zuid- en Noordeinderpolder Kortsteekterweg (DIG-12700)
Referentienummer: DIG-12700
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het verbeteren van de waterkering en vervangen van oeverconstructies langs de Oude Rijn en de Ziende tussen de Boskoopseweg en de Ziendesluis. Zie bijlage 3 voor een weergave van het traject.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De werkzaamheden omvatten in hoofdzaak.
Voorbereidende werkzaamheden;
Leveren en aanbrengen stalen damwand;
Leveren en aanbrengen van groutankers;
Leveren en aanbrengen klei;
Leveren en aanbrengen beschoeiing;
Bestratingswerkzaamheden;
Opruimwerkzaamheden.