360362-2025 - Resultaat
Nederland – Juridische documentatie en certificering – Certificering Scheepvaart
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Certificering Scheepvaart
Beschrijving: Certificeren van Scheepvaart en advies. € 2.200.000,00 (48 maanden)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79130000 Juridische documentatie en certificering
Aanvullende classificatie (cpv): 60640000 Scheepvaartactiviteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Certificering Scheepvaart en advies
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 jaar met een optie van 2 x 12 maanden