2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding ANPR-camerasysteem
Beschrijving: Levering van een ANPR-systeem voor de handhaving van het voetgangersgebied en de zero-emissiezone. minimale opvang 13 camera's met een optie om uit te breiden met 4 extra camera's.
Interne identificatiecode: 40261-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten, 51611100 Installatie van hardware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Leveren, installeren en in stand houden van een ANPR-camerasysteem
Beschrijving: Leveren, installeren en in stand houden van een ANPR-camerasysteem
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Uitbreiding met 4 camera's.