Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaakonderhoud
Referentienummer: 2022/1219ML
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud en de glasbewassing voor CBO Noardwest Fryslân. Het periodieke vloeronderhoud maakt geen onderdeel uit van de scope.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen