Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan na 2 jaar oneindig met een jaar verlengd worden.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noordoost-Noord-Brabant (NL413)
Land: Nederland