2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst levering van handschoenen in diverse maten
Beschrijving: De opdracht betreft het sluiten van één raamovereenkomst met één ondernemer voor de levering van levering van handschoenen in diverse maten voor het ministerie van Defensie.
Interne identificatiecode: 21926067/P8
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000