2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding softwarelicenties
Beschrijving: De Inschrijver biedt de Aanbestedende dienst de mogelijkheid nieuwe softwarelicenties inclusief onderhoud, abonnementen, verlengingen en uitbreidingen van bestaande softwarelicenties af te nemen. Binnen de scope van deze aanbesteding wenst de Aanbestedende dienst softwarelicenties af te nemen binnen de volgende softwaregroepen: • Back-up en restore; • Database- en datamanagementsoftware; • Identity en accessmanagement; • ITSM/FMIS; • Kantoorautomatisering; • Operating systems; • Virtualisatiesoftware; • Virus- en protectiesoftware; • Workspacemanagement; • Overige software. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een historische, indicatieve opdrachtwaarde van € 6.120.000,00 exclusief btw over de zes (6) jaar ofwel circa € 1.225.000,00 exclusief btw per jaar. Aanbestedende dienst houdt rekening met een gemiddelde prijsstijging van acht (8) procent per jaar, hetgeen leidt verwachte opdrachtwaarde van € 9.750.434,12 exclusief btw ofwel een gemiddelde jaarlijkse opdrachtwaarde van € 1.617.572,35 exclusief btw. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een historische, indicatieve opdrachtwaarde van € 6.120.000,00 exclusief btw over de zes (6) jaar ofwel circa € 1.225.000,00 exclusief btw per jaar. Aanbestedende dienst houdt rekening met een gemiddelde prijsstijging van acht (8) procent per jaar, hetgeen leidt verwachte opdrachtwaarde van € 9.750.434,12 exclusief btw ofwel een gemiddelde jaarlijkse opdrachtwaarde van € 1.617.572,35 exclusief btw Let op: De opdrachtwaarde is indicatief en wordt geraamd op € 9.750.434,12 exclusief btw op basis van een looptijd van zes (6) jaar. Er is een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames onder de Overeenkomst, die vooraf niet te kwantificeren is. Om die reden wordt de Overeenkomst gesloten voor een maximale opdrachtwaarde van € 14.558.151,17 exclusief btw. Bij overschrijding van het maximale opdrachtwaarde eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Softwarelicenties
Beschrijving: De Inschrijver biedt de Aanbestedende dienst de mogelijkheid nieuwe softwarelicenties inclusief onderhoud, abonnementen, verlengingen en uitbreidingen van bestaande softwarelicenties af te nemen. Binnen de scope van deze aanbesteding wenst de Aanbestedende dienst softwarelicenties af te nemen binnen de volgende softwaregroepen: • Back-up en restore; • Database- en datamanagementsoftware; • Identity en accessmanagement; • ITSM/FMIS; • Kantoorautomatisering; • Operating systems; • Virtualisatiesoftware; • Virus- en protectiesoftware; • Workspacemanagement; • Overige software. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een historische, indicatieve opdrachtwaarde van € 6.120.000,00 exclusief btw over de zes (6) jaar ofwel circa € 1.225.000,00 exclusief btw per jaar. Aanbestedende dienst houdt rekening met een gemiddelde prijsstijging van acht (8) procent per jaar, hetgeen leidt verwachte opdrachtwaarde van € 9.750.434,12 exclusief btw ofwel een gemiddelde jaarlijkse opdrachtwaarde van € 1.617.572,35 exclusief btw. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een historische, indicatieve opdrachtwaarde van € 6.120.000,00 exclusief btw over de zes (6) jaar ofwel circa € 1.225.000,00 exclusief btw per jaar. Aanbestedende dienst houdt rekening met een gemiddelde prijsstijging van acht (8) procent per jaar, hetgeen leidt verwachte opdrachtwaarde van € 9.750.434,12 exclusief btw ofwel een gemiddelde jaarlijkse opdrachtwaarde van € 1.617.572,35 exclusief btw: Let op: De opdrachtwaarde is indicatief en wordt geraamd op € 9.750.434,12 exclusief btw op basis van een looptijd van zes (6) jaar. Er is een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames onder de Overeenkomst, die vooraf niet te kwantificeren is. Om die reden wordt de Overeenkomst gesloten voor een maximale opdrachtwaarde van € 14.558.151,17 exclusief btw. Bij overschrijding van het maximale opdrachtwaarde eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.