2. Procedure
Procedure
Titel: Inspecties persleidingen
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van in-line inspecties van persleidingen voor transport van afvalwater naar de AWZI’s van Zuiderzeeland. Om de inspecties goed uit te kunnen voeren en de juiste data te verkrijgen is het nodig de persleiding vooruitlopend te reinigen. Dit is tevens onderdeel van de opdracht. Na het uitvoeren van een inspectie dient de verkregen data geanalyseerd te worden en dient een adviesrapport te worden opgeleverd. In beginsel betreft de opdracht het uitvoeren van vier (4) inspecties: • 2025: PL 445 de Griend • 2026: PL 920 Emmeloord Noord • 2027: PL 900 Stortemelk • 2028: PL 230 Theehuis
Interne identificatiecode: inko 03463
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie vragenlijst
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90490000 Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: De Opdrachtnemer biedt de mogelijkheid aan de Opdrachtgever om extra in-line inspecties van persleidingen te laten uitvoeren. Deze inspecties worden beschouwd als een optionele dienstverlening die separaat kan worden afgenomen naast de in de Overeenkomst vastgelegde verplichtingen. Deze inspecties vallen niet onder het uitvoeren van in-line inspecties die hiervoor zijn beschreven. Het uitvoeren van deze inspecties wordt als optie meegenomen in de scope van deze aanbesteding. Dit betekent dat de Opdrachtgever de mogelijkheid heeft om dergelijke werkzaamheden op te dragen binnen de Overeenkomst, maar hiertoe niet verplicht is. Opdrachtnemer kan dan ook geen aanspraak maken op de optionele werkzaamheden, het is aan Opdrachtgever om te bepalen of er tot het opdragen van deze werkzaamheden wordt overgegaan.