361693-2025 - Mededinging
België – Incontinentieset – Raamovereenkomst voor het leveren van incontinentiemateriaal en was-en verzorgingsproducten voor de woonzorgcentra
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van incontinentiemateriaal en was-en verzorgingsproducten voor de woonzorgcentra
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van incontinentiemateriaal en was-en verzorgingsproducten voor de woonzorgcentra
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5740/5442/SLS/2025/007 - ID5740
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141621 Incontinentieset
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leveren van incontinentiemateriaal
Beschrijving: Leveren van incontinentiemateriaal
Interne identificatiecode: SLS/2025/007 - ID5740_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33711500 Huidverzorgingsproducten
Perceel: LOT-0002
Titel: Leveren van was- en verzorgingsproducten
Beschrijving: Leveren van was- en verzorgingsproducten
Interne identificatiecode: SLS/2025/007 - ID5740_2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33711500 Huidverzorgingsproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 33141621 Incontinentieset