See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Zaaksysteem
Beschrijving: Microsoft 365 based zaaksysteem voor Gemeente Sluis. 300000
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 0
Beschrijving: Zaaksysteem
Interne identificatiecode: 1