361829-2024 - Resultaat
Nederland – Hoofddeksels – Hoofddeksels
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Hoofddeksels
Beschrijving: De Opdracht omvat de verwerving van een Operationele cap en ME cap en Muts. Alle minimale eisen die de Politie stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het Programma van eisen dat apart is te downloaden via het Aanbestedingsplatform.
Interne identificatiecode: PU0151
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18443300 Hoofddeksels
Aanvullende classificatie (cpv): 18443330 Mutsen, 18443340 Petten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Operationele cap en ME cap
Beschrijving: Operationele cap en ME cap
Perceel: LOT-0002
Titel: Muts
Beschrijving: Gebreide muts