361849-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Wereldwijde Maritieme Scheepsinformatie Douane
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wereldwijde Maritieme Scheepsinformatie Douane
Beschrijving: De Douane wil graag een webapplicatie voor wereldwijde maritieme informatie inkopen. De maximale opdrachtwaarde is €900.000,- (exclusief btw).
Interne identificatiecode: IUC24-604
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48951000 Scheepslokaliseringssysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: De Opdracht (Wereldwijde Maritieme Scheepsinformatie Douane)
Beschrijving: Zie het Beschrijvend Document en bijlagen voor meer informatie De maximale waarde van de opdracht is €900.000,- (exclusief btw).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar met tweemaal de optie, eenzijdig uit te oefenen door opdrachtgever, tot verlenging van deze raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden met een periode van één jaar.