361862-2024 - Resultaat
Nederland – Keukenmeubilair en apparatuur – Klasseninrichting FOODlokalen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Klasseninrichting FOODlokalen
Beschrijving: Yuverta wil graag één raamovereenkomst sluiten met een leverancier voor de specifieke inrichting van een Food lokaal. Het gaat hier om het ontwerpen, adviseren, produceren, leveren, monteren, gebruiksklaar opleveren en nazorg. De opdracht betreft zowel totale vervangingen en losse vervangingen. Nog invullen
Interne identificatiecode: TN443360
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39141000 Keukenmeubilair en apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Klasseninrichting FOOD
Beschrijving: Deze opdracht is niet verdeeld in meerdere percelen. -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten geplaatst kunnen worden