36191-2026 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – De aankoop van een External Attack Surface Management (EASM) oplossing bij de Landsbond der Christelijke Mutualiteiten.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: De aankoop van een External Attack Surface Management (EASM) oplossing bij de Landsbond der Christelijke Mutualiteiten.
Beschrijving: De opdracht is een overheidsopdracht van diensten die als voorwerp heeft: De aankoop van een External Attack Surface Management-oplossing (hierna EASM genoemd) voor het monitoren van het blootstellingsoppervlak van de Christelijke Mutualiteiten.
Interne identificatiecode: CM-MC_2024_055
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software, 72212730 Diensten voor ontwikkeling van beveiligingssoftware, 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CM-MC_2024_055 - 1
Beschrijving: De aankoop van een External Attack Surface Management (EASM) oplossing bij de Landsbond der Christelijke Mutualiteiten.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212517 Diensten voor ontwikkeling van IT-software