362207-2026 - Resultaat
Nederland – Installeren van verlichting en signaleringssystemen – Verduurzamen openbare verlichting
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Verduurzamen openbare verlichting
Beschrijving: Het verduurzamen van circa 5700 verlichtingsarmaturen betreft circa 5700 armaturen en deels masten
Interne identificatiecode: 2026-4002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Het verduurzamen van de OVL in perceel 1 (Veghel) betreft circa 5700 armaturen en deels masten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Het verduurzamen van de OVL in perceel 2 (Schijndel en Sint-Oedenrode) Zie bestekken
Interne identificatiecode: 2