362372-2024 - Resultaat
België – Leggen van kabels – 57/43/3/22/026 - Area North-West – Power Distribution. Werken aan installaties VVDK. Aanleg van ondergrondse en bovengrondse kabelwegen. Aanleg van kabels. Raamovereenkomst
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 57/43/3/22/026 - Area North-West – Power Distribution. Werken aan installaties VVDK. Aanleg van ondergrondse en bovengrondse kabelwegen. Aanleg van kabels. Raamovereenkomst
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de dienst Power Distribution (Area North-West) voor o.a. graaf- en grondwerken, plaatsen van sleuven, aanleg van kabels, plaatsen van kasten, …
Interne identificatiecode: 5743322026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45314310 Leggen van kabels
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1