362401-2024 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Europese aanbesteding Softwarebroker 2024
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Softwarebroker 2024
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één Opdrachtnemer, die in staat is de Opdracht, zoals omschreven in deze aanbestedingstukken naar behoren uit te voeren. Gemeente Terneuzen wenst met één partij een Raamovereenkomst aan te gaan voor het verwerven van Standaard Software inclusief gerelateerde diensten. De maximale omvang van de raamovereenkomst betreft €2.500.000,-
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Europse aanbesteding Softwarebroker 2024
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één Opdrachtnemer, die in staat is de Opdracht, zoals omschreven in deze aanbestedingstukken naar behoren uit te voeren. Gemeente Terneuzen wenst met één partij een Raamovereenkomst aan te gaan voor het verwerven van Standaard Software inclusief gerelateerde diensten.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 48200000 Software voor netwerken, internet en intranet
Opties:
Beschrijving van de opties: Gemeente Terneuzen is voornemens om, per perceel, voor een periode van 2 jaar een Raamovereenkomst af te sluiten met 1 Opdrachtnemer, ingaande per 1 juni 2024. Na afloop van de initiële contracttermijn kan de Raamovereenkomst, per perceel, onder gelijkblijvende voorwaarden, tweemaal voor een periode van 12 maanden worden verlengd. De maximale looptijd van de raamovereenkomst bedraagt 4 jaren.