See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Studieopdracht voor aanleg Koningin Mathildeplein te Gent
Beschrijving: Studieopdracht voor aanleg Koningin Mathildeplein te Gent
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5754/5446/TDW/2025/007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: TDW/2025/007_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
Aanvullende classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning