See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en levering van een straatveegmachine met transportband (4,5 m³)
Beschrijving: Aankoop en levering van een straatveegmachine met transportband (4,5 m³)
Interne identificatiecode: AKD-2025/050
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1