362657-2024 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting – Onderhoud en Banden zware voertuigen 3500 kg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en Banden zware voertuigen 3500 kg
Beschrijving: Met deze aanbesteding beoogt de Aanbestedende dienst te komen tot een raamovereenkomst met één ondernemer per perceel voor het onderhoud, keuring en reparatie van brandweervoertuigen zwaarder dan 3500 kg. De Opdracht is opgedeeld in twee Percelen: perceel 1 - Onderhoud en banden MAN voertuigen perceel 2 - Onderhoud en banden Volvo voertuigen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: MAN
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: Perceel 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten
Perceel: LOT-0002
Titel: Volvo
Interne identificatiecode: Perceel 2